Kozaklı Kaplıcaları Emitt'te Dünyaya Tanıtıldı
 • Haber Tarihi: 27-06-2015

  Kozaklı Belediye Başkanımız Sayın Celalettin Güven ve KOZTEB Yönetim Kurulu  2015 Doğu Akdeniz Turizm ve Seyehat Fuarı’nda (EMİTT) ziyaretçilere Kozaklı kaplıcalarını tanıttı.

  Kozaklı EMİTT Standında Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin Güven, Kozaklı Kaymakamı Kemal Duru,Kozaklı Termal Kaplıcaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Cumhur Ünal, KOZTEB yönetim Kurulu Üyesi Yakup Ergin yer aldılar…

  2015  EMİTT, iSTANBUL TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi ev sahipliğinde bu yıl 19. kez ağırladığı il, ilçe, belde ve belediyelerle kapılarını ziyaretçilere açtı.

  Şifa dağıtan kaplıcasını tanıtmak için fuarda yerini alan Kozaklı Termal Tesisleri Birliği KOZTEB, kurduğu stantta ziyaretçilere kil maskesi hediye etti. Ayrıca, standı ziyaret edenler arttırılmış sanal gerçeklik ile Nevşehir’deymiş gibi fotoğraf çektirme imkanı buldu.
  “KOZAKLI KAPLICALARI ŞİFA DAĞITIYOR”

  Fuara katılan ziyartçilere Kozaklı kaplıcaları hakkında bilgi verildi . Kozaklı kaplıcaları, sıcak su ve çamur banyolarıyla sıcak suyun mineral değerlerinin çok yüksek olmasından dolayı kireçlenme, romatizma, bel fıtığı, siyatik, kadın hastalıkları gibi bir çok hastalığa şifa olmaktadır. Kozaklı’ya şu anda Türkiye’nin her yerinden gelen misafirlerimiz mevcut. Kozaklıya gelindiğinde 3 turizmi bir arada yaşayabilirsiniz. Kozaklı’da sağlık turizmini, Ürgüp Kapadokya’da medeniyetler turizmini, Kayseri Erciyes’te de kayak turizmini aynı anda yaşama fırsatını yakalıyorsunuz. İlgilenen tüm misafirleri davet ediyoruz…